• Yenilendi
Herbivore Botanicals Orkide Antioksidan Yüz Yağı Mini-Kuru Cilt Kombinasyonu için en iyisi. Nemli Nemlendirme Sağlar ve Yaşlanma Belirtilerine Karşı Savunur (0.3 fl oz)

Herbivore Botanicals Orkide Antioksidan Yüz Yağı Mini-Kuru Cilt Kombinasyonu için en iyisi. Nemli Nemlendirme Sağlar ve Yaşlanma Belirtilerine

₺ 36.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Herbivore Botanicals Orkide Antioksidan Yüz Yağı Mini.Orkide Antioksidan Güzellik Yüz Yağı, serbest radikallere karşı savunmaya yardımcı olan, doğal elastikiyeti destekleyen ve cildi faydalı vitaminler ve yağ asitleri ile besleyen botaniklerin bir karışımını içerir.Donuk, Kuru bir Cildi Besler ve Hedefler.Tüm cilt tipleri için uygun olan bu yüz yağı özellikle karma ve kuru ciltler için formüle edilmiştir. skin.It uzun süreli nem sağlar ve doğal, parlak bir parlaklık ortaya çıkarır.Nasıl kullanılacağı.Sabah ve gece temizlenmiş ve tonlanmış cilde 4-6 damla uygulayın.Masaj yapın ve makyaj veya SPF uygulamadan önce birkaç dakika emmesine izin verin.Mağaza serin ve kuru yerde doğrudan güneş ışığından uzak bir yerde dik.Doğal, Vegan ve Zulümsüz bir Cilt Bakım Rutinini Destekler.Orkide özü nemi çeker ve Kalsiyum, Magnezyum ve Çinko gibi önemli mineraller içerir.Kamelya Yağı Omega 3 ve 6 yağ asitleri bakımından zengindir. Vegan squalane korur ve nemlendirir.'Nin Gücüne inanıyoruz Nature.At Herbivore, size güvenli, doğal ve son derece etkili ürünler getiriyoruz.Sürdürülebilir paketi ve tüm formülasyonlar bizim gluten, tebrikler, sülfat, sentetik ve daha arınmış olduğuna emin olun.Boyutu : 0.17 Floz (1 Paket).

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde