• Yenilendi
Araba Taşıyıcı, Mavi-Oyna Pretend, Motor Becerileri, Çocuk Oyuncak Araç. BPA, ftalat, PVC yok. Bulaşık makinesinde Yıkanabilir, Geri Dönüştürülmüş Plastik, ABD'de üretilmiştir.

Araba Taşıyıcı, Mavi-Oyna Pretend, Motor Becerileri, Çocuk Oyuncak Araç. BPA, ftalat, PVC yok. Bulaşık makinesinde Yıkanabilir, Geri

₺ 74.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

ABD'de %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir.Metal akslar veya dış kaplamalar olmadan iç veya dış mekan oyunları için idealdir.Soya mürekkepleriyle basılmış motor beceri gelişimini ve açık, yaratıcı oyunu teşvik eder.Yeşil Oyuncak Araba Taşıyıcısını yükleme zamanı!Bu 5 parçalı set, çıkarılabilir römorklu bir kabin ve 3 parlak renkli Mini Araba içerir.ABD'de BPA, ftalat veya PVC içermeyen %100 geri dönüştürülmüş plastikten üretilmiştir.Bu Araba Taşıyıcı senin tipik oyuncağın değil.Geri dönüştürülmüş süt sürahilerini yaratıcı oyuncaklara dönüştürdük.ABD'de üretilip monte edilen bu ürün, enerji tasarrufu sağlayan ve sera gazı emisyonlarını azaltan %100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş plastik süt sürahilerinden (HDPE #2 plastik) üretilmiştir.Dış kaplamalar, boyalar veya boyalar olmadan, bu süper güvenli, dayanıklı oyuncak dünya için iyidir ve küçük çocuklar için güvenli ve eğlencelidir ones.It ayrıca plastik filmler veya büküm bağları olmadan geri dönüştürülmüş ve geri dönüştürülebilir malzemelerde paketlenir ve soya mürekkebi ile basılır.Çift katlı Araba Taşıyıcı, iki çalışma rampasına ve üç Mini Araba için alana sahiptir.Metal akslar veya küçük parçalar olmadan, hem iç hem de dış mekan oyunları için mükemmeldir ve motor beceri gelişimini ve yaratıcı, yaratıcı oyunu teşvik eder.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde