• Yenilendi
2 Paket Garaj Kapısı Kolu Değiştirme, Garaj Kapısı Kilidi, Garaj Kapısı Döken Kapı Kilidi T Kolu, Döken T Kolu Parçaları (Şerit)

2 Paket Garaj Kapısı Kolu Değiştirme, Garaj Kapısı Kilidi, Garaj Kapısı Döken Kapı Kilidi T Kolu, Döken T Kolu Parçaları (Şerit)

₺ 71.64
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

1.【Package Including】 : 2 ADET garaj kapı kilidi ile 4 tuşları ve montaj vidaları!. 2.【Paslanmaya dayanıklı ve Dayanıklı】 Garaj kapısı kolu, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklı yüksek kaliteli çelikten imal edilmiştir. 3.【Fantasy Design】The T-Kolu Kilit kiti Tutuyor için tasarlanmıştır, Ahırlar,ve Arka Bahçesinde Playhouses & Tavuk Kümesleri Kapılar. 4.【Kurulumu Kolay】 Garaj kapısı kilitleri, sadece tornavidalarla takılması kolay ve herhangi bir alet kullanmaya gerek olmayan montaj vidaları ve anahtarlarıyla tutturulmuştur!. 5.【Geniş Uygulamalar】 Shed t kolu kilit seti krom, çoğu marka kamyon kapağı, topper, kampçı üstleri ve tonneau kapakları gibi birçok kapıda kullanılabilir.Paket içeriği : Her biri 4 tuşlu 2 paket garaj değiştirme kilidi ve bazı montaj vidaları!Boyut : Şaft 5/16 inç x 4 inçtir.Renk : Şerit Malzeme : Garaj kapısı kolu kiti saf bakır kilit çekirdek ile çelikten inşa edilmiştir, süper dayanıklı ve anti-pas, güvenli!Geniş Kullanım Alanları : Garaj kapısı kolu değişimi, çoğu marka kamyon kapağı, topper, kampçı üstleri gibi birçok yerde kullanılabilir!.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde