• Yenilendi
Motosiklet Çerçeve Kaydırıcılar Için KAWASAKİ ZH2 2019-2020 Motosiklet CNC Accessoires Düşen Koruma Egzoz Slider Crash Pad Slider Fairing Yan Koruyucu Kiti (Renk: Yeşil)

Motosiklet Çerçeve Kaydırıcılar Için KAWASAKİ ZH2 2019-2020 Motosiklet CNC Accessoires Düşen Koruma Egzoz Slider Crash Pad Slider Fairing

₺ 238.08
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

[Uygulanabilir Modeller] : KAWASAKİ ZH2 2019-2020 için. [Bakım maliyetlerini azaltın] Motosiklet Çerçeve kaydırıcıları, motor muhafazalarınızın ve çerçevenizin hasarını önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur, onarım maliyetinizi en aza indirmenin iyi bir yoludur. [Mükemmel Fonksiyon] : Bu çarpışma koruyucusu, yarış veya hızlı hızlı sürüş sırasında motosikletinizin çarpmasını önlemek için tasarlanmıştır. [Ürün ambalaj içeriği] : Paket İçeriği : 2 x Motosiklet Crash Koruyucu. [hizmetimiz] : Motosikletler için çeşitli olağanüstü kaliteli parçalar sunmaya odaklanıyoruz.Bizim için en önemli şey, satın alımınızı sevmenizdir.Herhangi bir kalite ve üretim sorunu için değiştirme veya para iadesi sunuyoruz!!.Tek Parça Egzoz Slider Crash Koruyucu Malzeme : Alüminyum Durum : %100 % yepyeni Renk : Siyah/Mavi/Kırmızı/Yeşil/Altınqty : Tek parça ( resim olarak) Fitment : KAWASAKİ ZH2 2019 2020ürünler değişiklik yapmadan kurulabilir ve kullanılabilir, kurulumu kolay, kurulum talimatı yok.(Lütfen bu ürünün satın almadan önce motosikletiniz için uygun olduğunu onaylayın.Firma Öncelikle, lütfen aynı ürünleri Çerçeve Sürgü karşılaştırmak için ürünlerimizi kullanın Sol ve Sağ side Weight yükleme-T6 Alüminyumbaşlangıç : : 680g Package İçerir : 2 Adet (Sağ ve Sol) Kare Sürgüler hakkında önemli noktalar İncluded Quick değil Montaj Boltsİnstructions+ : 6061 Yüksek Kaliteli İşlenmiş Durumu : %100 Marka Yeni Çerçeve Kaza Slider Material : özellikler : .Başlangıç noktamız, ürün üretmek ve binicilerin güvenliğini korumak için yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktır.Kaydırıcının çok uzağa yapışmasını istemezsiniz, aksi takdirde yere, kaldırıma veya başka bir şeye takılarak bisikletinizi bir kazada çevirmenize yardımcı olur.Formula 1 arabaları pistin kenarına çarptığında, sürücünün enerjiyi emmesini istemedikleri için patlarlar.Çerçeve kaydırıcıları da aynı şekilde.Bağlı kalmalarını istiyorsun ama dövülüp enerjiyi alıyorlar.Bir çerçeve sürgüsündeki cıvata bükülürse, diğer tek seçenek enerjiyi çerçeveye veya montaj noktasına koymak olduğu için bu iyi bir şeydir.Cıvata bükülse iyi olur.Ayrıca, eğer bükülmediyse, bir şey takarak bisikleti çevirmiş olabilir.Parçalanmış bir çerçeve kaydırıcısı, ama yine de bisiklette, işini yaptı.

Anahtar Özellikler

Koşul:
100 % Marka Yeni Çerçeve Kazasında Kaymak
Malzeme:
Yüksek Kaliteli 6061-T6 Alüminyumdan işlenmiş
Kurulum yeri:
Sol ve sağ taraf
Ağırlık:
680g
Paket İçeriği:
2 Parça (Sol ve Sağ) Çerçeve Kaydırıcılar + Montaj Cıvataları :
Talimatlar Dahil değildir :
Kaydırıcılar hakkında hızlı mermi noktaları:
Her şeyden önce, lütfen ürünlerimizi aynı ürünler Çerçeve Kaydırıcılarını karşılaştırmak için kullanmayın . Başlangıç noktamız, ürün üretmek ve binicilerin güvenliğini korumak için yüksek kaliteli malzemeler kullanmaktır. :
Kaydırıcının çok uzağa yapışmasını istemezsiniz, aksi takdirde yere, kaldırıma veya başka bir şeye takılarak bisikletinizi bir kazada çevirmenize yardımcı olur. :
Formula 1 arabaları pistin kenarına çarptığında, sürücünün enerjiyi emmesini istemedikleri için patlarlar. Çerçeve kaydırıcıları da aynı şekilde. Bağlı kalmalarını istiyorsun ama dövülüp enerjiyi alıyorlar. :
Bir çerçeve sürgüsündeki cıvata bükülürse, diğer tek seçenek enerjiyi çerçeveye veya montaj noktasına koymak olduğu için bu iyi bir şeydir. Cıvata bükülse iyi olur. Ayrıca, eğer bükülmediyse, bir şey takarak bisikleti çevirmiş olabilir. Parçalanmış bir çerçeve slı :

Benzer ürünler kategorisinde