• Yenilendi
Tek kullanımlık Diş Önlükler Levhalar Bezler, 125 adet 13X18 inç Dövme Masa Örtüleri Temiz Ped, Underpad Hijyen Kişisel Dövme Önlük Su Geçirmez Dövme Masa loth Dövme Kaynağı Levha (mavi)

Tek kullanımlık Diş Önlükler Levhalar Bezler, 125 adet 13X18 inç Dövme Masa Örtüleri Temiz Ped, Underpad Hijyen Kişisel Dövme Önlük Su

₺ 41.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

1.YÜKSEK KALİTELİ MALZEME : 2 Katlı Doku + 1 Katlı Poli (Suya Dayanıklı Tabaka) Güçlü ve Emici,2 katlı emici kağıt sıvı, mürekkep ve nemi emer,Diş önlükleri tezgahınızı temiz ve düzenli tutar. 2.YAYGIN olarak kullanılan : dövme masası önlüğü,diş ve ortodontik uygulamalar,dövme,tepsi örtüleri,masa örtüleri ve üst düzey bakım vb.Gibi birçok uygulamaya sahiptir,Profesyonel dövme sanatçısı için gerekli ürünlerdir. 3.PAKET İÇERİĞİ : Bir torbada 125 adet Diş Önlüğü, 2 kat saf odun hamuru kağıdı + 1 PE film.Ekonomik ve tek kullanımlık, güvenlik. 4.Kullanımı kolay : Dövme masası kapakları, sınırlı alanlarda az miktarda kontrollü malzemenin yerleştirilmesi için herhangi bir açıya bükülür.Yumuşaktır, ancak kolayca yırtılmayı önleyecek kadar dayanıklıdır.nem lekelerini ve istenmeyen sıvı lekelerini önleyerek hastanızı temiz ve rahat tutun. 5.MÜKEMMEL SU GEÇİRMEZLİK : Suya,sıvıya veya mürekkebin geçmesine karşı koruma sağlayan ,Diş ve Dövme Sırasında Giysileri Koruyan,Toza Karşı Genel Amaçlı Koruma sağlayan Polietilen su geçirmezlik desteğiyle yapılan diş önlükleri.Renk : mavi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde