• Yenilendi
Şeffaf Cam ısıya dayanıklı bal Şişesi mühür kavanoz bal kavanozu Altıgen Şekli Bal Pot Ahşap Kepçe Ve Mantar kapaklı 7.4 OZ (1 Adet 220 ML bal kavanozu)

Şeffaf Cam ısıya dayanıklı bal Şişesi mühür kavanoz bal kavanozu Altıgen Şekli Bal Pot Ahşap Kepçe Ve Mantar kapaklı 7.4 OZ (1 Adet 220

₺ 32.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

♦ Bal kavanozlarımız yüksek kaliteli camdan yapılmıştır ve bal ve şurubu depolamak için kullanılabilir. Kepçe ve kullanmak için daha uygun bir kapak çalıştırılabilir ayı tasarım : Bu Entegrasyon ile ui kapak, mutfak eşyaları leke ve damlayan bal engellemeyecektir. ♦ Kırmızı şarap mantar kapağı daha iyi sızdırmazlık performansına sahiptir.Bal çok iyi taze tutar. honey Bal kavanozumuz mükemmel bir hediye fikridir.Şık ve basit, kalın şişe gövdesi, dayanıklı. SIZE BOYUT : 4 1/7" toplam yükseklik, 2" alt çap, 2" açılış çapı, kepçe yüksekliği : 3 2/3". ♦ Bal kavanozlarımız yüksek kaliteli camdan yapılmıştır ve bal ve şurubu depolamak için kullanılabilir.Daha fazla bulaşığı kirletmeden ve yapışkan bir karışıklık yaratmadan sıcak içeceklere veya ekmeğe bal eklemek kolaydır.Doğal bal veya şurubu doğru koşullarda tutmak için ideal bir yer.♦ Kepçe tasarımlı kapak ♦ Kepçe ve kepçe entegrasyonu lid.It kullanımı daha uygundur, bulaşıkları lekelemez ve balın damlamasını önler.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde