• Yenilendi
Su Sprey Ejderha Bahçe Çeşme ve Su Özellikleri için Bahçe Gotik Ejderha Heykeli Heykel Reçine Waterscape için Bahçe Çeşme Süsler Aksesuarları Açık bahçe dekorasyonu (A)

Su Sprey Ejderha Bahçe Çeşme ve Su Özellikleri için Bahçe Gotik Ejderha Heykeli Heykel Reçine Waterscape için Bahçe Çeşme Süsler Aksesuarları

₺ 119.94
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????Aziz George, yüzlerce yıldır evcilleştirilen ya da canavar olarak üstesinden gelinen ünlü ejderhayı öldürdü. years.It genellikle mağaralarda yaşadıkları söylenir, bu da onları daha da gizemli kılar.Bahçede uçurtma uçurmak iyi bir konu olabilir. ????Reçine ejderhanın dekoratif resmi fountain.It bahçe, teras, çeşme merkezi veya yüzme havuzu dekorasyonu için çok uygundur. ????Büyük reçine ejderhası bahçeler için çok uygundur ve iyi bir bağlantı hissine sahiptir.Çok güzel reçineden yapılmış.Son derece detaylı ve benzersiz. ????Hassas döküm ejderha çeşmesinin su manzarası hem büyülü hem de mysterious.It bahçenizi gerçek ihtişamla koruyacak ve sonsuza dek sürecek.Bu zarif reçine heykel çeşmesinin ejderha suyu özelliği bahçe kullanımı için çok uygundur. ????Ülke, heykel, metal sanatı, bahçe sanatı, bahçe sanatı, bahçe heykeli, bahçe dekorasyonu, ev dekorasyonu için uygundur.Color : A.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde