• Yenilendi
Duvar Tamir Maddesi, Duvar Yüzeyi Tamir Kazıyıcı ve Nozul Genişletici ile 2 Paket Alçıpan Tamir Takımı, Spackle Delik Dolgusu Hızlı ve Kolay Çözüm, Kendinden Yapışkanlı Alçıpan Tamir Macunu(200g)

Duvar Tamir Maddesi, Duvar Yüzeyi Tamir Kazıyıcı ve Nozul Genişletici ile 2 Paket Alçıpan Tamir Takımı, Spackle Delik Dolgusu Hızlı ve

₺ 32.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Repairing 【Duvarı Onarmak için iyi bir Yardımcı】 Duvar Tamir Maddesi, aile için gerekli onarım araçlarından biridir.Sadece kapağı açın, ardından çabuk kuruyan bir yama yapmak için duvara düzgün bir şekilde sıkın ve kazıyın.Onarım izleri sizin için duvar hasar problemini çözmek için neredeyse görünmez, basit ve hızlıdır. Safety 【Güvenlik ve Su Geçirmez】 Duvar tamir maddesi duvar tutkalı, reçine ve karbonat kaplamadan yapılmıştır layer.No zararlı maddeler, güvenli ve etkili.Beyaz ve narin fırçalama direnci, çevre koruma ve etkili nem geçirmez fonksiyonu, genel bir duvar onarım kremi olarak, etkisi şaşırtıcı, duvardaki herhangi bir deliği ve grafiti onarabilirsiniz!. Drying【Çabuk Kuruyan ve Dayanıklı】 Duvar onarım kremi, güçlü viskoziteli, çabuk kuruyan ve çatlamış ince dokulu bir macundur resistance.It duvardaki delikleri ve çatlakları hızlı bir şekilde doldurabilir, uygulanması, onarımı ve sızdırmazlığı kolaydır, onarım size profesyonel görünümlü sonuçlar sağlamak için neredeyse görünmezdir. Accessories【More Accessories】Our Duvar Tamir Ajan var 2 * 130g duvar sıva, 2 * kazıyıcı, 2* meme genişletici.Tırnak deliği tamir maddesi her zaman, her yerde, taşıması kolay kullanılabilir. ◆ 【24 SAAT MÜŞTERİ HİZMETİ】 Alçıpan tamir takımı sıkı kalite testi ile güvenli ve dayanıklıdır ve %100 memnuniyet müşteri hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapın.Satın aldıktan sonra hala sorularınız varsa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.biz 24 saat içinde sorunları çözmek için yardımcı olacaktır.Boyut Adı : 2 Paket Kırık duvarınızı hızlı bir şekilde onarmak ister misiniz?Bizim duvar onarım krem seçin : Duvar Tamir Maddesi, aile için gerekli onarım araçlarından biridir.Sadece kapağı açın, ardından çabuk kuruyan bir yama yapmak için duvara düzgün bir şekilde sıkın ve kazıyın.Onarım izleri sizin için duvar hasar problemini çözmek için neredeyse görünmez, basit ve hızlıdır. 1.Duvar soyulması, düşmesi, toz düşmesi, duvar yüzeyi kullanımdan önce temizlenmelidir. 2.Lütfen ilk katın kurumasını bekleyin, ardından birkaç gün sonraya kadar ikinci kez onarın.Duvar ıslansa bile. 3.Duvar deliği yeterince büyükse, lütfen örtmek için uygun boyutta Alçıpan Onarım Yaması kullanın, ardından duvar onarımını kullanın ve duvar onarımı kuruduktan sonra boyayın. 4.Macun duvar onarımının beyaz renkte olmasını önemsiyorsanız, lütfen kullandıktan sonra boyanın karşılık gelen rengini tekrar boyayın!.Memnun Hizmet:.Müşteriye en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz, herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize bildirin, sorunları çözmenize ve size memnun bir çözüm sunmanıza yardımcı olacak profesyonel satış sonrası ekibimiz var.Seçiminiz ve güveniniz için teşekkürler!.

Anahtar Özellikler

Tip:
Duvar Tamir Maddesi

Benzer ürünler kategorisinde