• Yenilendi
NC Pop Kıpır Kıpır Oyuncaklar 3 Adet, Popüler Oyun Kolu Şekli İtme Kabarcık Duyusal parmak ucu Oyuncak Otizm Özel İhtiyaçları Basınç Düşürücü, Çocuklar ve Yetişkinler için Uygundur. (3 Renk)

NC Pop Kıpır Kıpır Oyuncaklar 3 Adet, Popüler Oyun Kolu Şekli İtme Kabarcık Duyusal parmak ucu Oyuncak Otizm Özel İhtiyaçları Basınç

₺ 59.94
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

[Dekompresyon oyuncak] : Otizm, DEHB, yetişkinler ve çocukların sıkıntılarını hafifletmek için çok uygun bir oyuncaktır.Çocuklarınız ve ailenizle oyun oynamak için de uygundur. [Güvenli ve toksik olmayan] : Ürün güvenli ve çevre dostu, toksik olmayan ve zararsızdır, çocuklarınızın güvenle oynamasına izin verir.Gelişmiş silikon kullanın materials.It yaklaşık 180 derecelik yüksek bir sıcaklığa dayanabilir ve aynı zamanda bir bardak altlığı olarak kullanmak çok iyidir. [Taşıması kolay] : Çıkarın ve istediğiniz zaman katlayın.Açık havada da iyi bir seçimdir.Başkalarını rahatsız etme konusunda endişelenmeden her zaman, her yerde oynayabilir. [Mükemmel Hediye] : Doğum günleri, Noel, Şükran Günü, Cadılar Bayramı, partiler, karnaval partileri, bahçe partileri vb.İçin harika hediyeler. [Ilginç oyuncaklar, satış sonrası sorunlar] : Müşterilerimiz en iyi hizmeti sunmak, satın almak için emin lütfen!Hasarlı bir ürün alırsanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunlarınız varsa, tüm e-postalara 24 saat içinde cevap vereceğiz ve koşulsuz geri ödeme yapacağız!.Renk : Mavi.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde