• Yenilendi
Habanero ile Guacamole, Dondurularak kurutulmuş-Anında Guacamole -. En Yüksek Besin Değerine Sahip Guacamole. Tıpkı yemeye hazır doğranmış bir Avokado gibi. En sevdiğiniz atıştırmalıkların tadını çıkarın! Sıcak!!!

Habanero ile Guacamole, Dondurularak kurutulmuş-Anında Guacamole -. En Yüksek Besin Değerine Sahip Guacamole. Tıpkı yemeye hazır doğranmış

₺ 45.90
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

% 100 Doğal ve Vegan.Eşsiz tarifimiz ve işlemimiz suyun %99'unu temizler.Su ekleyin ve taze bir GUAKAMOLÜN tadını çıkarın.Dondurarak kurutma, besin değerini taze bir gıda olarak korur, piyasadaki diğer kurutma yöntemlerinden daha iyidir.Tüketiciler, bütün bir gıdanın faydaları olan bir ürünün tadını çıkarırlar.Talimatlar.İçeriği bir kaseye boşaltın, su ekleyin, 2 dakika bekleyin ve taze ev yapımı guakamolün tadını çıkarın.Taze lezzet, taze renk ve lezzetli!Tortilla cipslerinizle, daldırma veya salsa olarak tadını çıkarın.Kamp ve açık hava etkinlikleri için harika bir ürün.GDO'SUZ, BPA İÇERMEZ, RAFA DAYANIKLI, RAFI UZATIR LIFE.NO KORUYUCULAR.ANINDA GUACAMOLE, Cips veya ekmeği ile GUACAMOLE lezzetinin tadını çıkarın.Guacamole bir hafta sonu maçı veya harika bir parti için mükemmeldir.Habanero, Jalapeno ve Serrano size yeni deneyimler kazandıran chilislerdir.Habanero, Yucatan Yarımadası'nda üretilir ve ağız sulandıran bir tat yaratır.Dondurularak kurutulmuş gıdaların pek çok faydası vardır, taze ve bütün bir gıdanın besinlerinin tadını çıkarın.Açtıktan sonra buzdolabına koyabilir ve soğutulduktan sonra tadını çıkarabilirsiniz.Sağlıklı ve vegan atıştırmalıklar için çaba göstermeye karar verdik ve Guacamole'ümüz hiç yeni lezzet almayan tek ürün.Dünya Co.Vegan yepyeni bir besindir item.At Dünya A. Ş. kaliteli malzemelere, üretim ve sunumdaki yeniliklere ve lezzetli lezzetlere inanıyoruz.Sen yediğin şeysin, ama sağlıklı olmak için mülayim ve tatsız olmak zorunda olmadığını düşünüyoruz.Ürünlerimiz temiz bir beslenme güvertesine, basit bir içerik listesine ve GDO içermeyen içeriklere sahiptir.Onlar vegan ve lezzetli.Onlara daldırma, salsa veya garnitür olarak servis yapabilirsiniz.Kesinlikle en iyi nachoları yapıyorlar! .Hepsini deneyin ve hangisinin en sevdiğiniz olduğunu bize bildirin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde