• Yenilendi
SOİAODRAH Itme Pop Kabarcık Bileklik Fidget Bilezik Oyuncaklar, 5 ADET El Parmak Basın pop Bilezik Oyuncak, Giyilebilir Fidget Popppers Otizm Çocuklar ve Yetişkinler için Özel İhtiyaçları Stres Giderici (5 Renk)

SOİAODRAH Itme Pop Kabarcık Bileklik Fidget Bilezik Oyuncaklar, 5 ADET El Parmak Basın pop Bilezik Oyuncak, Giyilebilir Fidget Popppers

₺ 59.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

【Ayarlanabilir】 : Pop bilezik yumuşak elastik silikon malzemeden yapılmıştır, bileğin gerçek durumuna göre ayarlayabilirsiniz. 【Çeşitlilik】 : Bu itme kabarcık pop fidget oyuncak bileğinize takılabilir, balonu gıcırdatabilirsiniz, ayrıca tekrar kullanılabilir.Sadece bir sıkma kabarcık oyuncak, ama aynı zamanda bir masaj oyuncak. Basit Dimple Fidget Oyuncaklar, Birden fazla renk var 7. moda Tasarım Yıl.Hafif Ve Rahat, Etrafında Taşınabilir, Kolay Temizlenebilir, Güzel Ve Şık Görünüm,Kir-Dayanıklı, Ve Oyun Dayanıklı.oynamak için ays keşfetmenizi bekliyor. 【Elektroniği Bırak】 : Bu kıpır kıpır bilezikler, çocukların en sevdiği renkler için eşleştirilebilen zengin renklere sahiptir.Çocuklarınızı tabletten veya cep telefonundan uzak tutmak istiyorsanız ve boş ellerle oturmaya dayanamıyorsanız. 【Ideal hedıye】 : Bu itme kabarcık pop Birden Fazla renk kombinasyonları vardır, Onlar etkili anksiyete ve stres rahatlatmak basarak ve haşhaş ses yapar.Çocuklar, yetişkinler için mükemmel bir hediye.Renk : 5 Renk.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde