• Yenilendi
1 Çift Cadılar Bayramı Eklemli Parmaklar,Ayarlanabilir Velcro ile 3D Baskılı Esnek Parmak Uzantıları Tüm Parmak Boyutlarına Uyar,Cadılar Bayramı Partisi Cosplay Kostüm (Siyah)

1 Çift Cadılar Bayramı Eklemli Parmaklar,Ayarlanabilir Velcro ile 3D Baskılı Esnek Parmak Uzantıları Tüm Parmak Boyutlarına Uyar,Cadılar

₺ 107.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

????????【Tamamen esnek parmaklar】 Kendi parmaklarınız kadar esnek olan parmak ve el sedyemizin mükemmel tasarımı, egzersiz sırasında maksimum hareket aralığını elde etmenizi sağlar. ????????【Yüksek kaliteli malzeme】 Cadılar Bayramı mafsallı parmaklar dayanıklı plastikten yapılmıştır, güçlü ve hafif, küçük ve taşınabilir, hasar görmesi kolay değildir veya break.it en büyük dayanıklılığa sahiptir, dayanıklıdır ve tekrar tekrar kullanılabilir. ????????【En yeni Cadılar Bayramı ekipmanı】 Ailenizi şaşırtacak eğlenceli ve korkunç gerçekçi Mafsallı Parmaklar ve friends.It cadılar Bayramı partileri, rol yapma oyunları, festivaller, perili evler ve tiyatrolar için kullanılabilir. ????????【Takılması ve çıkarılması kolaydır】 Bilek çevresi ne olursa olsun, herkes Velcro ayar cihazını rahatça takabilir. ????????【Parmak boyutu】Başparmak yukarı-8.94 inç, İşaret parmağı-9.52 inç, Orta parmak-9.57 inç, Yüzük parmağı-9.52 inç, Küçük parmak-8.66 inç. ????????【Package ıncludes】1 Çift cadılar bayramı eklemli parmak.Renk : Siyah.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde