• Yenilendi
MSI Oyun GeForce GTX 1660 Süper 192-bit HDMI / DP 6 GB GDRR6 HDCP Desteği DirectX 12 Çift Fan VR Hazır OC Grafik Kartı (GTX 1660 Süper Oyun X)

MSI Oyun GeForce GTX 1660 Süper 192-bit HDMI / DP 6 GB GDRR6 HDCP Desteği DirectX 12 Çift Fan VR Hazır OC Grafik Kartı (GTX 1660 Süper

₺ 2247.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Yonga seti : NVIDIA Ge Force GTX 1660 Süper.Yükseltme saati : 1830 MHz.Bellek Arayüzü : 192-Bit.Video Belleği : 6 GB GDDR6. Çıkış : Display Port x 3 (V1. 4) / HDMI 2. 0 B x 1. Ge Force GTX süper GPU ile oyuna hazır olun.Ge Force GTX ekran kartları şimdiye kadar yaratılmış en gelişmiş ekran kartlarıdır.Benzeri görülmemiş performans, güç verimliliği ve yeni nesil oyun deneyimlerini keşfedin.NVIDIA VR works teknolojileri tarafından yönlendirilen önde gelen kulaklıklarla yeni nesil VR performansını, en düşük gecikmeyi ve tak-çalıştır uyumluluğunu keşfedin.Vr ses, fizik ve dokunsal her anı duymanızı ve hissetmenizi sağlar.Pascal, VR, ultra yüksek çözünürlük ve çoklu dahil olmak üzere Yeni nesil ekranların taleplerini karşılamak üzere üretilmiştir. monitors.It oyun özellikleri NVIDIA game works teknolojileri son derece akıcı oyun oynama ve sinematik deneyimler sunar.Ayrıca, devrim niteliğinde yeni 360 derece görüntü yakalama içerir.Pascal destekli grafik kartları, en hızlı, en yumuşak ve en güç tasarruflu oyun deneyimlerini sunmak için ultra hızlı fine kullanılarak oluşturulmuş ve direct 12 özelliklerini destekleyen üstün performans ve güç verimliliği sunar.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde