• Yenilendi
WEROUTE 30 Çekim Mixology Tuval Baskı Poster Kokteyl Tarifleri Infographic İçecek Tasarlanmış Bar Pub Temalı Mutfak Ev duvar dekoru 15. 7X27 İnç (Askı Kaydırma Çerçevesi ile)

WEROUTE 30 Çekim Mixology Tuval Baskı Poster Kokteyl Tarifleri Infographic İçecek Tasarlanmış Bar Pub Temalı Mutfak Ev duvar dekoru 15.

₺ 65.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Kokteylleri hazırlamak için bu kesin rehberle usta bir miksolog ol!bu sarhoş edici infografik, alkolün, karıştırıcıların ve garnitürlerin karmaşık kesişimini ve bunun ortaya çıkan sihrini göstermektedir. şerefe!. Bu harika kokteyl infografik posterlerini zaten gözden geçirirken, kokteyllerin veya çekimlerin nasıl yapılacağını bilmek partilerde her zaman kullanışlı olur.Bu sefer atışlar için!Şimdi bir sonraki parti için yapabileceğiniz 30 çekim tarifleri tadını çıkarın!ve sorumlu bir şekilde iç.Ev mutfağınızın, barınızın, pubınızın,restoranınızın veya lisanslı kuruluşunuzun duvarı için bir zorunluluktur!Bu inanılmaz " Çekimler!"en popüler atıcıların ve malzemelerinin bazılarının en az 30 resmini içeren poster.Dekoratif ve eğitici-mükemmel!.Yüksek kaliteli tuval üzerine basılmış ve bir Tüp içinde paketlenmiştir.Tuval yüksek kaliteli , sert yapısı, solmaya kolay değil.Her iki taraftaki ahşap askı direği ilkeldir, herhangi bir işleme tabi tutulmadan veya uygulanmadan en doğal etkileri sunar.Memnun değilseniz, sorunsuz bir çözüm için lütfen bizimle iletişime geçin.BOYUTU : 15. 7 X27 İnç.Bunlar en sevdiğimiz alkollü kokteyl hislerimizden bazıları, Şematik grafikler ve basit tarifler herkesin kendi barmeni olmasına izin veriyor.Bu poster, sevdiğiniz insanları eğlendirmenin yaşam için bir bileşen olduğunu ve 30 tarifle her hafta yeni bir içecek olduğunu size hatırlatacaktır.Not : askı çerçevesini dahil edin.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde