• Yenilendi
Taktik Radyo Tutucu Molle Radyo Kılıf Ağır Radyolar Kılıf Çanta için Iki Yolu Walkie Talkie Ayarlanabilir Depolama ile 1 Paket Yama(Siyah)

Taktik Radyo Tutucu Molle Radyo Kılıf Ağır Radyolar Kılıf Çanta için Iki Yolu Walkie Talkie Ayarlanabilir Depolama ile 1 Paket Yama(Siyah)

₺ 35.97
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

Size Boyut : 5.9"x3.5"x1.7"(H*L*W),4 inç kemer genişliğine kadar uyar.Radyo tutucu yüksek kaliteli ve dayanıklı naylon malzeme 1000 D, yüksek elastik kauçuk ve dayanıklı polyester kumaştan yapılmıştır. design Ayarlanabilir tasarım : Radyo, ayarlanabilir bir elastik kordon ve kanca ve halka ile radyo tutucuya güvenli bir şekilde sabitlenebilir, çantanın içindeki kanca ve halka, radyoyu farklı yükseklikte sıkmak, radyoyu sürtünmeden korumak ve radyonun düşmesini önlemek için çıkarılabilir. ◆ Molle sistemi : Molle radyo kılıfı, herhangi bir molle uyumlu taktik yelek, sırt çantası, kemer ve diğer ekipmanlara kolayca bağlanabilir.Note Not : Amerikan bayrağı yaması radyo kesesinin içine yapıştırılır ve kullanırken soyulabilir ve dışarıya yapıştırılabilir. ✔ Kullanımı kolay : Taktik radyo tutucu radyoyu çıkarmak ve üstü açık tasarıma sahip radyo kılıfına geri koymak kolaydır.Çıkarılabilir kanca ve halka hızlı bir şekilde serbest bırakılabilir, açılıp kapanması kolaydır. application Geniş uygulama : Kamp,taktik spor, yürüyüş, kaya tırmanışı, EDC kullanımı ve fitness için akrabalarınıza, arkadaşlarınıza sunulan ideal hediye olarak uygulayın.Renk : Siyah.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde