• Yenilendi
Awoco RH-BQ-X30 18.5” Derinlik Kanallı Ankastre / İnsert Paslanmaz Çelik Davlumbaz, 4 Vitesli, 700 CFM, LED ışıklar, Ahşap Davlumbaz için Bölme Filtreleri (30 Kanallı)

Awoco RH-BQ-X30 18.5” Derinlik Kanallı Ankastre / İnsert Paslanmaz Çelik Davlumbaz, 4 Vitesli, 700 CFM, LED ışıklar, Ahşap Davlumbaz

₺ 1167.00
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

ANKASTRE / İNSERT TİPİ : Davlumbaz insert, çok güçlü bir performans sağlarken ocağınızın üzerindeki havalandırmayı ve aydınlatmayı iyileştirir.Saten kaplamalı yüksek kaliteli 1mm kalınlığında 18 ayar paslanmaz çelikten imal edilmiştir.Ahşap davlumbaza rahatça oturan 30” mutfak aralıkları için mükemmeldir. 6 "YUVARLAK ÜST HAVALANDIRMA-6" yuvarlak üst egzoz havalandırması.Kanallar dahil değildir.Ahşap kaput kesim delik boyutu : 25-7/8" x 16-5 / 8".Bu, daha iyi performans için tasarlanmış, duvarda veya çatıda havalandırma gerektiren kanallı bir modeldir. 4 HIZ LED ışıklarla GÜÇLÜ ÇALIŞMA-4 hız (Q, I, II, III 700 cfm'ye kadar), eğimli görünüm 3 W enerji tasarruflu soğuk parlak LED ışıkların 2'si ile mavi vurgulanan elektronik düğmeler.Nominal güç : 120 V/60 Hz, 130 W Maks. Fişli 42 " uzun güç kablosu dahildir.Düşük gürültü seviyesi : 38 d B, 2.0 sones.Yüksek gürültü seviyesi : 60 d B, 9.0 sones. 2 BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR BÖLME filtreleri - Bulaşık makinesinde yıkanabilir ticari stil paslanmaz çelik bölme hava filtreleri.Yağ, bölme filtrelerinde bulunur, yağ tutuculara gerek yoktur. 2 YIL ABD sınırlı PARÇA GARANTİSİ-ETL Sertifikalı.2 yıl içinde ücretsiz parçalar, onarım veya değişim.Awoco yüksek kaliteli ürün itibarı ve üstün müşteri hizmetleri bir garantidir.Boyutlar : 27-3/4"G x 18-1/2"D x 12-3 / 4"H. Yağlı duman ve kokulardan etkili bir şekilde kurtulurken, bu kaygan düşük profilli paslanmaz çelik profesyonel davlumbaz ile mutfağınıza modern bir görünüm katın.Ankastre / insert tipi, çok güçlü bir performans sağlarken ocağınızın üzerindeki havalandırmayı ve aydınlatmayı iyileştirir.Ahşap davlumbaza sıkıca oturan 30" ve 36" mutfak aralıkları için mükemmeldir.Mutfaktaki gürültüyü azaltmak için üfleyici ünitesi tavan arasına monte edilmiştir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde