• Yenilendi
KLİM Cyclone Dizüstü Soğutma Pedi-5 Fanlı Soğutucu-Artık Aşırı Isınma Yok-PC'nizin Performansını ve Ömrünü Artırın-Dizüstü Bilgisayar için Havalandırmalı Destek-Isıtmayı Azaltmak için Oyun Standı (Mavi)

KLİM Cyclone Dizüstü Soğutma Pedi-5 Fanlı Soğutucu-Artık Aşırı Isınma Yok-PC'nizin Performansını ve Ömrünü Artırın-Dizüstü Bilgisayar

₺ 149.91
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

✅ YATIRIM.Bu soğutma pedi bir yatırımdır = > bileşen aşırı ısınması yok = > > bilgisayarınızın ömrünü en üst düzeye çıkarır ve performansını artırır. BONUS BONUS : E-kitabın ücretsiz bir kopyasını alın : Bilgisayarınızı canlı tutmak ve satın aldıktan sonra e-posta yoluyla performansını en üst düzeye çıkarmak için 7 ipucu. LARGE BÜYÜK MODEL.KLİM Rüzgarından biraz daha geniş.Aşağıdaki boyutları kapsar : 11 11,3 12 13 14 15 15,6 16. Aşağıdaki boyutları ile uyumlu : 17,3 18 ve 19 inç.Bu boyutları ile, laptop cooler pad kenarları yayılacaktır ama gayet sağlam kalır.KLİM Siklonun kendisi son derece kararlıdır, tamamen hareketsiz kalacaktır. MARKET PİYASADAKİ EN GÜÇLÜ.Ağabeyi KLİM Rüzgarını tahttan indirir.2200 RPM + 1 fan ve 1200 RPM hızında dönen 4 fan ile daha güçlü bir şey bulamayacak mısınız?Dizüstü bilgisayarınızı bir dakikadan daha kısa bir sürede makul bir sıcaklığa soğutabilen yüksek performanslı bir soğutma pedidir.5 fanı, KLİM Siklonun dizüstü bilgisayarınızın her bir alanını soğutmasına izin verir. DESİGN DÜŞÜNÜLMÜŞ TASARIM + DAYANACAK ŞEKİLDE ÜRETİLMİŞTİR.KLİM Siklon, tasarım ve kullanılan malzemelerin kalitesi açısından diğer havalandırmalı desteklerin üzerinde bir seviyedir.Ürünlerimize olan güvenimizi kanıtlayan 5 yıl garanti sunuyoruz. product.It risksiz bir satın alma. ✅ İŞLEVLİ.KLİM Cyclone, sizi ücretsiz bırakmak için 2 USB bağlantı noktasına sahiptir port.It yaşı veya kullanım yoğunluğu ne olursa olsun bilgisayarınızı soğutur.Müşterilerimiz oyun, fotoğraf + video düzenleme ve eski dizüstü bilgisayarlar için mükemmel sonuçlar elde etti.Dizüstü bilgisayarınız aşırı ısınıyorsa ve yavaşlıyorsa, soğutma işlemi kesinlikle performansını artıracaktır. performance.It PS4, Xbox One veya Wii ile de kullanılabilir.KLİM Technologies şu anda ABD'de dizüstü bilgisayar soğutması için en iyi markalardan biridir.Hiçbir şeyden gelmedik, büyük bir şirkete ait değiliz, dışarıdan yatırımcımız yok.Başarımız sadece sizin memnuniyetinize bağlıdır.Bu yüzden kaliteli ve dayanıklı ürünler sunuyoruz.Amacımız, ürününüzü bu gönül rahatlığıyla alabilmenizdir.Paramızı ağzımızın olduğu yere koymamız gerektiğine inanıyoruz.Eğer üründen hoşlanıyorsanız, biz kazanırız.Teslim edemezsek kaybederiz.KLİM Cyclone, piyasadaki en güçlü dizüstü bilgisayar soğutma pedlerinden biridir.Bu model, 4'ü dakikada 2200 devir ve beşte biri 1200 rpm'ye kadar ulaşabilen 5 fan barındırıyor.Dizüstü bilgisayarınızı üstüne koyarken, dizüstü bilgisayarınızın ömrünü uzatmak ve herhangi bir yavaşlığı önlemek için optimize edilmiş makul sıcaklıklara geri düşerek bir dakikadan daha kısa sürede soğutacağınızdan emin olabilirsiniz.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde