• Yenilendi
CAMP'N -2 Parça-Tüm Hava Plastik Kapmak Kolu-Giriş Kapı Yardımcı Bar için RV, Römork, Camper, Motorlu Ev, Kargo Römork, Tekne-OEM Yedek (Siyah 2-Piece)

CAMP'N -2 Parça-Tüm Hava Plastik Kapmak Kolu-Giriş Kapı Yardımcı Bar için RV, Römork, Camper, Motorlu Ev, Kargo Römork, Tekne-OEM Yedek

₺ 32.91
Malların miktarı
Sipariş verilebilir

♦ UV İnhibitörleri ile Tüm Hava Koşullarına Dayanıklı, Darbeye Dayanıklı Polipropilenden üretilmiştir-Dış mekan kullanımında renk değişikliklerini önler. Polipropilen konstrüksiyon ısı ve soğuğu yalıtır, böylece kullanıldığında ellerinize aktarılmaz. ➌ Yatay veya dikey olarak monte edilebilir. ✓ Yüzlerce kullanım.Vidaları kapatmak için kapaklar içerir!. Screws Montaj Vidaları DAHİLDİR Not : Herhangi bir Vida Deliğini Kapatmak için Montaj Sırasında Tutma Kolunun Altına bir Sızdırmazlık Maddesi Boncuğu Yerleştirilmesi Önerilir. * Camp N Ürünleri Tüm Hava Koşullarına Dayanıklı Plastik Tutma Kolu Güvenlik ve Rahatlık için üretilmiştir. * Camp N Ürünleri Tüm Hava Koşullarına Dayanıklı Plastik Tutma Kolu Güvenlik ve Rahatlık için üretilmiştir.

Anahtar Özellikler

Benzer ürünler kategorisinde